C323C101J1G5TA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
KEMET
W magazynie: 652
KEMET
W magazynie: 1 659
Arkusz danych
W magazynie: 2 448
W magazynie: 931
W magazynie: 664
Similar
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
TDK
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
100 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C323C101J1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-9814-ND
Producent
Numer produktu producenta
C323C101J1G5TA
Opis
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C323C101J1G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C