C322C471J2G5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-14100-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-14100-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C322C471J2G5TA7301
Opis
CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C322C471J2G5TA7301 Modele
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C