C322C221K1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-9802-ND
Producent
Numer produktu producenta
C322C221K1G5TA
Opis
CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C322C221K1G5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C