C322C181J2G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C322C181J2G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C322C181J2G5TA
Opis
CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
180 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C322C181J2G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C