C322C151JCG5TA
Numer produktu DigiKey
399-13561-ND
Producent
Numer produktu producenta
C322C151JCG5TA
Opis
CAP CER 150PF 500V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C322C151JCG5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,150" (5,08mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C