C322C110J3G5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
11 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C322C110J3G5TA7301
Numer produktu DigiKey
C322C110J3G5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C322C110J3G5TA7301
Opis
CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C322C110J3G5TA7301 Modele
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C