C322C104M5U5HA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 403
0.1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C322C104M5U5HA7301
Numer produktu DigiKey
399-C322C104M5U5HA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C322C104M5U5HA7301
Opis
CAP CER RAD MONO
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C322C104M5U5HA7301 Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)