C322C104K5R5TA7301 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C322C104K5R5TA7301 |
Opis | CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C322C104K5R5TA7301 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Typ mocowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,260" (6,60mm) |
Tolerancja ±10% | Rozstaw odprowadzeń 0,200" (5,08mm) |