C322C103M2R5TA7303 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 380
Arkusz danych
10000 pF ±20% 200V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C322C103M2R5TA7303
Numer produktu DigiKey
399-C322C103M2R5TA7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C322C103M2R5TA7303
Opis
CAP CER RAD MONO
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C322C103M2R5TA7303 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)