C321C130J3G5TA | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C321C130J3G5TA-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | C321C130J3G5TA |
Opis | CAP CER RAD 13PF 25V C0G 5% |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 13 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C321C130J3G5TA Modele |
Kategoria | Funkcje Niski poziom ESL |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,260" (6,60mm) |
Tolerancja ±5% | Rozstaw odprowadzeń 0,250" (6,35mm) |
Napięcie - znamionowe | Styl odprowadzeń Odprowadzenia formowane |
Współczynnik temperaturowy | Bazowy numer produktu |
Temperatura robocza -55°C - 125°C |