C320C563K5R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C320C563K5R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C320C563K5R5TA
Opis
CAP CER 0.056UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C320C563K5R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)