C320C222G3G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 130
KEMET
W magazynie: 418
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 358
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
2200 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C320C222G3G5TA
Numer produktu DigiKey
C320C222G3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C320C222G3G5TA
Opis
CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C320C222G3G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C