C320C183KAG5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
0.018 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C320C183KAG5TA7301
Numer produktu DigiKey
C320C183KAG5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C320C183KAG5TA7301
Opis
CAP CER 0.018UF 250V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C320C183KAG5TA7301 Modele
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C