C320C121J5G5TA7303 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
120 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C320C121J5G5TA7303
Numer produktu DigiKey
399-C320C121J5G5TA7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C320C121J5G5TA7303
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C320C121J5G5TA7303 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,290" (7,36mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)