C320C120G3G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C320C120G3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C320C120G3G5TA
Opis
CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C320C120G3G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C