C318C750F1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C318C750F1G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C318C750F1G5TA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C318C750F1G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,235" (5,97mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)