C318C512KAG5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
5100 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C318C512KAG5TA
Numer produktu DigiKey
C318C512KAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C318C512KAG5TA
Opis
CAP CER 5100PF 250V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C318C512KAG5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,235" (5,97mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C