C318C104Z5U5TA
Numer produktu DigiKey
399-C318C104Z5U5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C318C104Z5U5TA
Opis
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF -20%, +80% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Modele EDA/CAD
C318C104Z5U5TA Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,235" (5,97mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)