C317C472K1R5TA7301 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C317C472K1R5TA7301 |
Opis | CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C317C472K1R5TA7301 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Typ mocowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,200" (5,08mm) |
Tolerancja ±10% | Rozstaw odprowadzeń 0,200" (5,08mm) |