C317C222G2G5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
2200 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C317C222G2G5TA7301
Numer produktu DigiKey
C317C222G2G5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C317C222G2G5TA7301
Opis
CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C317C222G2G5TA7301 Modele
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C