C317C152J1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C317C152J1G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C317C152J1G5TA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C317C152J1G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)