C317C102K1R5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-13909-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-13909-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C317C102K1R5TA7301
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C317C102K1R5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)