C317C102G1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-13999-ND
Producent
Numer produktu producenta
C317C102G1G5TA
Opis
CAP CER 1000PF 2% 100V C0G RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C317C102G1G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C