C317C100G3G5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
10 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C317C100G3G5TA7301
Numer produktu DigiKey
C317C100G3G5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C317C100G3G5TA7301
Opis
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C317C100G3G5TA7301 Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C