C316C132GAG5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 440
Odpowiednik parametryczny
1300 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C316C132GAG5TA
Numer produktu DigiKey
C316C132GAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C316C132GAG5TA
Opis
CAP CER 1300PF 250V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C316C132GAG5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C