C316C101G2G5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-C316C101G2G5TA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C316C101G2G5TA7301
Opis
CAP CER RAD MONO
Szczegółowy opis
100 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C316C101G2G5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)