C315C560JCG5TA
Numer produktu DigiKey
399-C315C560JCG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C315C560JCG5TA
Opis
CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C315C560JCG5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,124" (3,81mm x 3,14mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,190" (4,82mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C