C315C362KAG5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
3600 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C315C362KAG5TA7301
Numer produktu DigiKey
C315C362KAG5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C315C362KAG5TA7301
Opis
CAP CER 3600PF 250V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C315C362KAG5TA7301 Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Proste
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C