C315C331J2G5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 957
Arkusz danych
330 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C315C331J2G5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-C315C331J2G5TA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C315C331J2G5TA7301
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C315C331J2G5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,183" (4,66mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)