C315C220K1G5CA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 643
Arkusz danych
Ilustracja dla C315C220K1G5CA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C315C220K1G5CA
Numer produktu DigiKey
399-C315C220K1G5CA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C315C220K1G5CA
Opis
22.0PF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Torba
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,183" (4,66mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)