C315C104M5U5TA
Numer produktu DigiKey
399-4151-ND
Producent
Numer produktu producenta
C315C104M5U5TA
Opis
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Modele EDA/CAD
C315C104M5U5TA Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)