C315C100J3G5TA
Numer produktu DigiKey
C315C100J3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C315C100J3G5TA
Opis
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C315C100J3G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C