C3040H393KGGWCT050
Numer produktu DigiKey
399-13339-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-13339-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-13339-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3040H393KGGWCT050
Opis
CAP CER 0.039UF 2KV C0G/NP0 3040
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.039 µF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3040 (7610 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3040H393KGGWCT050 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
3040 (7610 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,402" (7,60mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)