C2824H393JBGACT050
Numer produktu DigiKey
399-13513-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2824H393JBGACT050
Opis
CAP CER 0.039UF 630V NP0 2824
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.039 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2824 (7260 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2824H393JBGACT050 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2824 (7260 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,240" (7,10mm x 6,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)