C276CC25125AA0J
Numer produktu DigiKey
399-C276CC25125AA0J-ND
Producent
Numer produktu producenta
C276CC25125AA0J
Opis
CAP FILM 12.5UF 5% 470VAC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Modele EDA/CAD
C276CC25125AA0J Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Praca silnika
Seria
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,972" (75,50mm)
Pojemność
12,5µF
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
470V