C2225X153KHRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2225X153KHRACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2225X153KHRACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2225X153KHRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2225X153KHRACAUTO
Opis
CAP CER 0.015UF 3KV X7R 2225
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2225 (5763 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2225X153KHRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2225 (5763 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,252" (5,90mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)