C2225C223JBGACTU
Numer produktu DigiKey
399-C2225C223JBGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2225C223JBGACTU
Opis
CAP CER 2225
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2225C223JBGACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2225 (5763 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,220" x 0,252" (5,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.)