C2220Y103JDGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220Y103JDGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220Y103JDGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220Y103JDGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220Y103JDGACAUTO
Opis
CAP CER 10000PF 1KV C0G 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)