C2220Y102KDRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220Y102KDRACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220Y102KDRACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220Y102KDRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220Y102KDRACAUTO
Opis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220Y102KDRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)