C2220X944KCRLCAUTO nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.94 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220X944KCRLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220X944KCRLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220X944KCRLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220X944KCRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220X944KCRLCAUTO
Opis
CAP CER 0.94UF 500V X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220X944KCRLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL) (skumulowana), zakończenia miękkie, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)