C2220X664KBRLC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 570
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
0.66 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220X664KBRLC7210
Numer produktu DigiKey
399-C2220X664KBRLC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220X664KBRLC7210
Opis
CAP CER 0.66UF 630V X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL) (skumulowana), zakończenia miękkie, wysokie napięcie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)