C2220X226K3RACTM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 11
Arkusz danych
W magazynie: 0
22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220X226K3RACTM
Numer produktu DigiKey
399-C2220X226K3RACTMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220X226K3RACTM
Opis
22.0UF 25.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,100" (2,55mm)