C2220X205K1RLCAUTO7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220X205K1RLCAUTO7210
Numer produktu DigiKey
399-C2220X205K1RLCAUTO7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220X205K1RLCAUTO7210
Opis
CAP CER 2UF 100V X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL) (skumulowana), zakończenie miękkie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,134" (3,40mm)