C2220C782KGGLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220C782KGGLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220C782KGGLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220C782KGGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220C782KGGLCAUTO
Opis
CAP CER 7800PF 2KV C0G/NP0 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7800 pF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C782KGGLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)