C2220C664KBRLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220C664KBRLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220C664KBRLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220C664KBRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220C664KBRLCAUTO
Opis
X7R WITH KONNEKT TECHNOLOGY 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.66 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C664KBRLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)