C2220C664K1GLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220C664K1GLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220C664K1GLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220C664K1GLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220C664K1GLCAUTO
Opis
CAP CER 0.66UF 100V C0G/NP0 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.66 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C664K1GLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,154" (3,90mm)