C2220C474KARACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220C474KARACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220C474KARACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220C474KARACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220C474KARACAUTO
Opis
CAP CER 0.47UF 250V X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C474KARACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)