C2220C444K2GLCAUTO7210
Numer produktu DigiKey
399-C2220C444K2GLCAUTO7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C444K2GLCAUTO7210
Opis
CAP 440NF 200V C0G 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.44 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,177" (4,50mm)