C2220C402KHGLCAUTO7810 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
4000 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Niestandardowy SMD
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220C402KHGLCAUTO7810
Numer produktu DigiKey
399-C2220C402KHGLCAUTO7810TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C402KHGLCAUTO7810
Opis
CAP 4NF 3000V C0G 2220 LOW LOSS
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,224" (10,30mm x 5,70mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,437" (11,10mm)