C2220C274J5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C2220C274J5GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220C274J5GACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220C274J5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220C274J5GACTU
Opis
CAP CER 0.27UF 50V C0G/NP0 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.27 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C274J5GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)